Kişilik Analizi Nasıl Yapılır?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve diğer olgunlaşmamış cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyen bir olgunlaşmamış fen dalıdır. Bu fen dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanoğluın yaşamlarına husus veren bir antraktç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çhileışmalarında, çeşitli olgunlaşmamış cisimlerinin insanoğluın şahsiyet özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar ekseriyetle Burç Yorumları adı şeşnda yapılır.

  • Astrologlar, mevlit tarihleri, mevlit saatleri ve mevlit yerleri kadar kişisel bilgileri kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında mevsuk adımları atmaları sinein tavsiyelerde bulunur ve reçete gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini temsil eden ritüel burçları ve mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak önem hileır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları temsil eden evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann sene ortamında ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan bölüt şeklinde bir olgunlaşmamış haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanoğluın hayatlarına husus veren bir disiplindir. Zaman birlikte insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine mehabetli taalluk göstermektedirler. Bununla müşterek astrolojinin uygulanması ve yararlanmaı dair mukannen görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri alegori getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseriyetle mevlit haritası yorumlamak, şahsiyet analizi üretmek, aşk ve alışveriş astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, dirimlik astrolojisi kadar konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin dirlikındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne kadar muvaffakiyetlı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en bel kemiği görevlerinden biridir. Kişinin mevlit tarihine, saatine ve alegori bakarak hazırlanan mevlit haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları tefsir ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin pekâlâ bir gelecek tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kadar muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı bulunduğunun kızılı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine elan ziyade marifet sahibi edinmek istiyorsanız, biriyi terimle kontralaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin sinein Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve mevlit haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi sinein kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan şans grupları olarak görülür. Burçlar, bir mevlit tarihine bakarak belirlenir ve biriyi kişiye bakarak şahsiyet ve gelecekteki olaylar üzerine marifet verebilir.

  2. Kükremek Burcu: Genellikle 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlamış olur sinein kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cömert ve özgüvenli şahsiyet özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay Burcu: Doğum haritasında Ay’ın olduğu burçtur. Ay burcu, bir kişinin romanesk yönden ne hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı kadar yaşlakin şekline işaret eder.

Burç yorumlaması üzerine çok ziyade marifet sahibi edinmek sinein, astroloji terminolojisine aşina edinmek önemlidir.

Had Mazmunı
Doğum haritası Bir kişinin mevlit anında gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum anında yükselen burçtur. Kişinin kendini deyiş ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine marifet verir.
Natal harita Doğum anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin dirlikındaki olaylar ve şahsiyet özellikleri ile alakalı ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde eylem ederken bir değişik gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin dirlikındaki etkilere işaret edebilir.
Retrolar Bir gezegenin hususünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğkonuimlere işaret edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak beş altı çaba gerektirse bile, mevsuk bir şekilde kullanıldığında, şahsiyet analizi, gelecek tahmini ve elan sert çok husus üzerine marifet verme dair bayağı bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://seslikomut.name.tr/ https://silemarangoz.name.tr/ https://artvinhaberler.name.tr/ https://gundempostasi.name.tr/ https://yozgatwebtasarimseo.name.tr/ iqos fiyat
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al