Heets Sigara

Heets, elektronik sigara yahut IQOS apareyı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman ülke aldığından, sigaraya benzemekle yanında, kökleşik sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza direkt konulabilen küçümencik parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede duman adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, kökleşik sigaralardaki kadar yanma hizmetlemi gerçekleştirmezler. IQOS apareyı kullanan eşhas muhtevain bir alternatif olarak sunulan Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın çalmak muhtevain makul evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en heybetli duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece tuzakışhunrizklarını tahrif etmek ve insanların elan az zararlı bir tutum https://sigaramiz10.com/heets göndermek muhtevain kökleşik sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine münasip olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da farklılık gösterir ve kullanıcının tercihine bentlı olarak seçilebilir.

IQOS apareyı, Heets kullanmaı muhtevain mutasavvertır. Aparey, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in muhtevaindeki duman özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu işlem, dumanün yanması adına, buharlaşması yüz açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS apareyı ve Heets ürünleri, kökleşik sigaralara için elan az zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın çalmak muhtevain makul evetş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, kullanmaı da domestik yasalara kapalıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin alakalı meşru düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in kökleşik sigaralardan elan az zararlı başüstüneğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün haydi haydi heets kullanmaı yüz, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara kadar diğer duman ürünleri kadar tabilık konstrüksiyoncı olabileceği dair uyarılar konstrüksiyonlmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara sebep olmuştur. Temelı afiyet örgütleri, Heets kadar duman ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, kalp hastalıkları ve diğer afiyet problemlerine sebep olabileceğinden kaygı etmektedirler. Hatta, duman ürünlerinin körpeler üzerindeki etkileri bile münakaşa konusu olmuştur.

Bununla yanında, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin kökleşik sigaralara için elan az zararlı bulunduğunu ve sigara bırakma yönünde bir adım olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış duman ürünlerini kökleşik sigaralara alternatif olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çtuzakışan eşhas muhtevain yeğleme edilebilecek bir tutum olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in kökleşik sigaralara için elan az zararlı başüstüneğu iddiası halen münakaşa konusu olsa da, ürünün kullanmaı tedricen yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına münasip şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki meşru düzenlemelere ve afiyet önerilerine münasip şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://seslikomut.name.tr/ https://silemarangoz.name.tr/ https://artvinhaberler.name.tr/ https://gundempostasi.name.tr/ https://yozgatwebtasarimseo.name.tr/ iqos fiyat
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al